PRODUKT PREMIUM – QUADFOAM®500 (ZMIENIA SIĘ NA SEALTITE PRO)

Pliki do pobrania

QuadFoam®500 to niezwykle wydajna, bezzapachowa, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa.

Pianka stworzona dla lepszego komfortu i optymalnego zużycia energii Państwa domu. Doskonała izolacja termiczna i akustyczna.

Czym się wyróżnia:

Pianka QuadFoam®500 (zmienia się na SealTITE PRO) to produkt dla Klienta wymagającego najlepszych parametrów izolacji i jakości materiału. To obecnie jedyny dostępny na rynku produkt importowany z USA, kraju, z którego wywodzą się izolacje natryskowe (stan na dzień 03.03.2020). Ze względu na dostępność komponentów do formulacji dostępnych na tym rynku, jak i doświadczenie w produkcji powoduje, że ten materiał nie ma sobie równych. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, jest bezpieczna dla zdrowia oraz konstrukcji budynku. Posiada doskonałe parametry izolacyjne potwierdzone certyfikatami laboratoryjnymi i atestami.

Instalacje są wykonywane przez autoryzowane firmy natryskowe z ogromnym doświadczeniem, które pomogą wybrać Państwu najlepsze rozwiązanie dla Waszego domu.

Zastosowanie: zamiast tradycyjnych materiałów izolacyjnych, ściany, poddasza, między stropami.

Nie wymaga dodatkowej bariery ogniowej na poddaszu.

Gwarantowana jakość izolacji przez cały okres użytkowania budynku potwierdzona dożywotnią ograniczoną gwarancją producenta.

Dane techniczne:

Wydajność zestawu40 – 48 m3

Gęstość pozorna | 8 kg

Przenikalność cieplna  | 0,038

Przepuszczalność powietrza>0.0062 L/sek/m2

Klasa palności |  E